Koncertai ir kiti renginiai, grafinis dizainas ir maketavimas, interneto svetainių kūrimas

Darbai

Knygos, žurnalai

Asmeninė knyga, vaiko knyga, poezijos ar pasakų… Visko nesuminėsi. Jai sukurti reikia subtilumo ir išmonės. Dažnai pirmas įspūdis nulems ar ji bus skaitoma – mylima. Žurnalas- informacinis katalogas- savita darbų grupė, kurioje itin smarkiai kontaktuoja tiek tekstinė tiek vizualinė medžiaga. Būtinas aiškumas ir informatyvumas.

Dovanų kuponai

Dovanų kuponai tinka tiek verslo dovanoms, tiek artimųjų – draugų šventėms. Gražus ir stilingas kuponas perteikia įmonės įvaizdį ir pagarbą klientams.

Kalendoriai

Kasdieninio būtinumo atributas. Popierinis kalendorius neišsikrauna, nesugenda. Visada gali būti piniginėje, kišenėje, ant darbo stalo ar ant sienos darbo kabinete – virtuvėje ir t.t.

Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – išsami, aiški ir patraukli - dažniausiai naudojama įmonės atributikos dalis. Joje turi būti pateikta pagrindinė įmonės ir/ar darbuotojo informacija. Pastaruoju metu vizitinės kortelės spausdinamos ne tik ant popieriaus, bet ir ant medžio, plastiko, stiklo, metalo.  Taip pat jos gali būti vienpusės ir dvipusės. Tačiau iš kokios medžiagos bebūtų pagaminta ji turi atitikti savo paskirtį – informuoti.

Skrajutės

 Skrajutė- mažo formato dalijamoji reklaminė medžiaga skirta prekei, paslaugai, esančioms nuolaidoms ar vykstančioms akcijoms reklamuoti. Skrajutės dažnai suteikia jos savininkui papildomas nuolaidas prekėms ar paslaugoms įsigyti.

Lankstinukai

Lankstinukas -  populiarus, “talpus” įmonės reklamavimosi būdas. Lankstinuke galime reklamuoti  prekes, paslaugas, perteikti mintis, agitacinius tekstus, naudoti kaip mini katalogą, spalvyną ir t.t. Lankstinukas paprastai būna A4 formato lapas, perlenktas 1 arba 2 kartus. Dažniausiai daromas maketas iš abiejų lapo pusių, tuo atveju atsiranda didelis plotas informacijai. Į jį galima talpinti nuotraukas, piešinius, tekstus, rekvizitus, kontaktus ir  visa kita kas …

Plakatai

Plakatas- dažniausiai pasitaikantis spaudos reklamos atributas. Plakate galima reklamuoti savo prekę, paslaugą, renginį arba naudoti agitacijai, minties perteikimui, motyvacijai skatinti. Pagrindinis plakato bruožas –  dėmesio patraukimas, skaitomumas per atstumą.  

Logotipai

Logotipas – svarbiausias  įmonės firminis elementas.

Renginių organizavimas

Interneto projektai

Pasidalinkite apie mus

X