Koncertai ir kiti renginiai, grafinis dizainas ir maketavimas, interneto svetainių kūrimas

“Bardai be gitarų” 2 – dublis

FBCower2014 05 20Sveiki poezijos mylėtojai, gegužės 20 d. vėl gausime dozę poezijos, minčių ir pamąstymų.

Renginių ciklo „Bardai be gitarų“  esmė, atimti iš bardo gitarą ir jį pristatyti ne kaip dainuojamosios poezijos atlikėją, bet kaip poetą, savo atliekamų dainų autorių, kūrėją, asmenybę. Žmogų kuris išgyvena kažkokius jausmus, patiria įvairias būsenas ir viso to pasekoje – rašo eilėraščius ar tekstus savo dainoms.

Tuo pačiu, mūsų tekstų autoriai papasakos apie kūrinių gimimą, emociją ar įvykį iššaukusį rašymo procesą. Juk eilės gimsta netikėtai, čia ir dabar, nepaisant to, kad šiuo metu Tu, nesėdi su rašikliu rankoje prie stalo pasiruošęs kurti. Kas iššaukia kūrybą ir kokiu keliu žodžiai atsiduria popieriaus lape?

Renginio metu neapsibrėšime sausu poezijos skaitymu- klausimu. Kviesime diskutuoti, kalbėtis, išreikšti – išsakyti savo mintis, kilusias klausant eileraščius.

Kiekvieną sykį, kviesdami susitikti bandysime prakalbinti tiek kūrėją – tiek klausytoją.

Šio vakaro skaitovai – Justinas Žilinskas ir Tautvydas Bagdonas. Trumpi prisistatymai Jūsų dėmesiui:

Justinas Žilinskas – nuo vaikystės persigėręs lietuvių klasikų poemomis, ir turbūt dėl to beviltiškai sugadintas rimo ir ritmo. Nejaučiantis didelio skirtumo tarp dainos ir eilėraščio. Rimtame gyvenime – rašytojiškai pačiuožęs teisės profesorius.

Tautvydas Bagdonas – Aš rašau eilėraščius todėl, kad mano galvoje kyla labai daug klausimų. Rašydamas, aš bandau rasti atsakymus į tuos klausimus. O tada man pasidaro lengviau gyventi, nes gavęs atsakymus, aš susidėlioju savo įsitikinimus, požiūrį į tam tikrus dalykus t.t. Rašau ir todėl, kad man įdomu pamąstyti, ,,kas būtų jeigu būtų”. Įdomu pafantazuoti, kaip atrodytume, jei mūsų sielos turėtų išvaizdą. Rašau ir todėl, kad įamžinčiau savo suprastas gyvenimo pamokas,  pasidalinčiau su kitais žmonėmis tais dalykais, kurie mano nuomone, yra tikri ir amžini.

 

Kviečiame gegužės 20 d.  19,00 val. Laukti poezijos jaukiai įsitaisius restorano “Lizarran” rūsyje.

 

Renginių ciklą pristato VšĮ “Deimantų piramidė”, vietą ir jaukumą dovanoja  restoranas “Lizarran”.

Grafinis dizainas

Interneto projektai

Pasidalinkite apie mus

X