Koncertai ir kiti renginiai, grafinis dizainas ir maketavimas, interneto svetainių kūrimas

“Bardai be gitarų” 5 dublis. 14/07/01

Sveiki poezijos, literatūros ir išminties mylėtojai, Liepos 1 d. vėl gausime dozę kūrybos, minčių ir pamąstymų. Bardaibe0701

Liepos 1-mosios svečias Ernestas Kuckailis. Kas jis per žmogus?

Pristatom - Ernestas Kuckailis, Lietuvos kariuomenės viršila, dalyvavęs operacijose Kosove, Afganistane ir Irake, papasakos apie savo patirtis karštuosiuose regionuose, pristatys savo kūrybą. Viršila 2012 metais parašė ir išleido knygą „Trispalvio erelio skrydis“, kurioje papasakojo apie pirmojo Specialiųjų pajėgų eskadrono „Erelis 02“ misiją Afganistane, operacijoje „Enduring Freedom“.  Išleidęs pirmąją knygą kūrybinę veiklą tęsė ir šiuo metu rengia leidimui istorinį romaną apie Antrąjį Pasaulinį karą, kurio pagrindinis herojus – jaunas, mišrioje šeimoje užaugęs Rytų Prūsijos vaikinas dalyvauja visose didžiausiose vokiečių parašiutistų operacijose Belgijoje, Kretoje, Tunise ir Rytų fronte – Lietuvoje. Ernestas papasakos apie savo hobį – karo istorijos tyrinėjimus savo krašte ir kaip tai išsivystė į idėją kurti romaną, kūrybinį procesą, cituos ištraukas iš naujojo savo kūrinio.
Ernestą kalbins etatinis ir puikiai savo pareigas išmanantis, visas paslaptis numanantis Pulkininkas leitenantas, bardas ir šiaip puikus žmogus- Valerijus Š’Erelis.

Renginių ciklo „Bardai be gitarų“ esmė žmogų atitraukti nuo jo profesijos ar pareigų, atskleisti kaip kūrybingą, emocionalią ir “turinčią ką pasakyti” asmenybę.
Tuo pačiu, mūsų vakaro svečiai papasakos apie kūrinių, eilių, novelių ar apskymų gimimą, emociją ar įvykį iššaukusį rašymo procesą. Juk meninis “produktas” dažniausiai gimsta netikėtai, čia ir dabar, nepaisant to, kad šiuo metu Tu, nesėdi su rašikliu rankoje prie stalo pasiruošęs kurti. Kas iššaukia kūrybą ir kokiu keliu žodžiai atsiduria popieriaus lape?
Renginio metu neapsibrėšime sausu poezijos, tekstų skaitymu- klausimu. Kviesime diskutuoti, kalbėtis, išreikšti – išsakyti savo mintis, kilusias klausant eileraščius.

Kiekvieną sykį, kviesdami susitikti bandysime prakalbinti tiek kūrėją – tiek klausytoją.

Kviečiame Liepos 1 d. 19,00 val. laukti poezijos jaukiai įsitaisius restorano “Lizarran” rūsyje.

Renginių ciklą pristato VšĮ “Deimantų piramidė”, vietą ir jaukumą dovanoja restoranas “Lizarran”.

Taip pat ir toliau kviečiame registruotis visus, kurie jaučiate kad turite potencialo, turite paslėptų eilių, seniai prirašytų sąsiuvinių, o gal pažįstate kokį vieną kitą neatrastą talentą?
Poezija skaitoma jaukioje, kamerinėje aplinkoje, be mikrofonų, įgarsinimo ir kito elektroninio baląsto.

Lauksime laiškų-renginiai@deimantupiramide.lt
žinučių į FB
skambučių-8 652 21147

P.S.Labai prašome dalintis renginiu ir kvieskitės draugus, taip pasieksim platesnį ratą skaitovų ir klausytojų.

Pakviesk savo draugą, padrąsink ir ateikit kartu !

Grafinis dizainas

Interneto projektai

Pasidalinkite apie mus

X