Koncertai ir kiti renginiai, grafinis dizainas ir maketavimas, interneto svetainių kūrimas

“Bardai be gitarų” 4 – dublis. 14/06/17

Sveiki poezijos mylėtojai, birželio 17 d. vėl gausime dozę poezijos, minčių ir pamąstymų.

Birželio 17-tosios svečias Andrius Almanis. Kas jis per žmogus?

Bardaibe0617
Pristatom – Andrius Almanis, Ventos regioninio parko direktorius, atsargos kapitonas. Karys poetas, nes buvusių nebūna. Rašė visada, tai šeimos tradicija, tėvas ir mama rašo, sesuo tapo. Kai mokėsi Žemės ūkio akademijoje vaidino, dainavo folklioriniame ansamlije ir roko grupėse ,,Aukcionas”, “Nei šis, nei tas”, “Paguodų savaitė”. Veliau experimentinės muzikos grupėje “DD” ir post punk grupėje “Delčia”. Krašto apsaugos sistemoje nuo 1990 m. Pradejo kaip instruktorius, kuopos vadas, Akmenės rajono teritorinės gynybos bataliono vadas, mokymo centro dėstytojas, Lietuvos kariuomenės vyr. nacionalinis atstovas taikos palaikymo misijoje Kosove ir t.t. Apdovanotas, LR Prezidento dekretu, Sausio 13-osios atminimo medaliu (1992) ir Kariuomenės kūrėjų savanorių medaliu (1995). Labai aktyvus, be visu veiklos rūšių reikia pamineti kad organizuoja dainuojamosios poezijos fetivalį “Akmanine naktis”, nepaisant to, kad Andrius nerealiai kūribingas, kolkas dienos šviesoje galima pamatyti tik vieną jo knygą – „Nežinomų metų pavasaris“, bet bus ir daugiuau, nes parašyta yra nemažai, ir eilių ir novelių ir filosofinių pamąstymų, kuriais ir bus pasidalinta birželio 17 d.

Andrių kalbins ir visas paslaptis trauks Pulkininkas leitenantas, bardas ir šiaip puikus žmogus- Valerijus Š’Erelis.

Renginių ciklo „Bardai be gitarų“ esmė žmogų atitraukti nuo jo profesijos ar pareigų, atskleisti kaip kūrybingą, emocionalią ir “turinčią ką pasakyti” asmenybę.
Tuo pačiu, mūsų vakaro svečiai papasakos apie kūrinių, eilių, novelių ar apskymų gimimą, emociją ar įvykį iššaukusį rašymo procesą. Juk meninis “produktas” dažniausiai gimsta netikėtai, čia ir dabar, nepaisant to, kad šiuo metu Tu, nesėdi su rašikliu rankoje prie stalo pasiruošęs kurti. Kas iššaukia kūrybą ir kokiu keliu žodžiai atsiduria popieriaus lape?
Renginio metu neapsibrėšime sausu poezijos, tekstų skaitymu- klausimu. Kviesime diskutuoti, kalbėtis, išreikšti – išsakyti savo mintis, kilusias klausant eileraščius.

Kiekvieną sykį, kviesdami susitikti bandysime prakalbinti tiek kūrėją – tiek klausytoją.

Kviečiame birželio 17 d. 19,00 val. laukti poezijos jaukiai įsitaisius restorano “Lizarran” rūsyje.

Renginių ciklą pristato VšĮ “Deimantų piramidė”, vietą ir jaukumą dovanoja restoranas “Lizarran”.

Taip pat ir toliau kviečiame registruotis visus, kurie jaučiate kad turite potencialo, turite paslėptų eilių, seniai prirašytų sąsiuvinių, o gal pažįstate kokį vieną kitą neatrastą talentą?
Poezija skaitoma jaukioje, kamerinėje aplinkoje, be mikrofonų, įgarsinimo ir kito elektroninio baląsto.

Lauksime laiškų-renginiai@deimantupiramide.lt
žinučių į FB
skambučių-8 652 21147

P.S.Labai prašome dalintis renginiu ir kvieskitės draugus, taip pasieksim platesnį ratą skaitovų ir klausytojų.

Pakviesk savo draugą, padrąsink ir ateikit kartu !

Grafinis dizainas

Interneto projektai

Pasidalinkite apie mus

X