Koncertai ir kiti renginiai, grafinis dizainas ir maketavimas, interneto svetainių kūrimas

“Bardai be gitarų”, pirmas dublis

Sveiki poezijos mylėtojai, kviečiame susipažinti su nauju, startuojančiu, poezijos skaitinių ciklu „bardai be gitarų“. Ciklo eigoje tikimės klausyti bardų skaitančių savo eiles, išvysti poetus, rašančius tekstus dainoms, kitų poetų eilių pristatymų, interpretacijų, savotiško pateikimo, aptarimo.
Renginio metu kviečiame diskutuoti, kalbėtis, išreikšti – išsakyti savo mintis, kilusias klausant eilių. Tuo pačiu, mūsų tekstų autoriai papasakos apie kūrinių gimimą, emociją ar įvykį iššaukusį rašymo procesą. Juk eilės gimsta netikėtai, čia ir dabar, nepaisant to, kad šiuo metu Tu, nesėdi su rašikliu rankoje prie stalo pasiruošęs kurti. Kas iššaukia kūrybą ir kokiu keliu žodžiai atsiduria popieriaus lape?
Kiekvieną sykį, kviesdami susitikti bandysime prakalbinti tiek kūrėją – tiek klausytoją.

Pirmieji „bardai be gitarų“ bus Virginija Gaudi ir Valerijus Šerelis.

Virginija Gaudi – žavesio ir emocijos kupina, nuolat besikeičianti ir transformuojanti save dainuojamosios poezijos atstovė. Rašo nuo paauglystės. Ankstyvieji eilėraščiai atgulę dulka dienoraščių lapuose ir įvardijami kaip nerimti pamąstymai. Filologijos studijos priminė pomėgį neįmantriai dėlioti aplinkinio pasaulio, vaizdų, bei asmeninių išgyvenimų kaleidoskopą. Kiekvienas eilėraštis – atskira istorija, pagrįsta gyvenimo įvykiu.

Valerijus Šerelis – pulkininkas leitenantas Valerijus Š’erelis, karys, bardas, poetas, patrašęs ir išleidęs poezijos rinkinį „Mūzoms ir jų Kareiviams “ – (MirK). Jis pilnas eileraščių, kur lengvu humoru, subtiliomis arba visai neaiskiomis užuominomis, o kartais ir kandžia ironija ar sarkazmu, ciniškai, arba atvirkščiai – romantiškai, beveik nuolat su šypsena žaidžiama žodžiais… Gal tai kario buvusio Afganistane ir Irake patirtys, o gal jo lyrinio herojaus pasvaičiojimai? Atspėti turės klausytojas…

Kviečiame gegužės 6d. 19,00 val. Laukti poezijos jaukiai įsitaisius restorano “Lizarran” rūsyje.

Renginių ciklą pristato VšĮ “Deimantų piramidė”, vietą ir jaukumą dovanoja restoranas “Lizarran”.

Taip pat ir toliau kviečiame registruotis visus, kurie jaučiate kad turite potencialo, turite paslėptų eilių, seniai prirašytų sąsiuvinių, o gal pažįstate kokį vieną kitą neatrastą talentą?
Poezija skaitoma jaukioje, kamerinėje aplinkoje, be mikrofonų, įgarsinimo ir kito elektroninio baląsto.

Lauksime laiškų-renginiai@deimantupiramide.lt
žinučių į FB
skambučių-8 652 21147

P.S.Labai prašome dalintis renginiu ir kvieskitės draugus, taip pasieksim platesnį ratą skaitovų ir klausytojų.

Pakviesk savo draugą, padrąsink ir ateikit kartu !

Grafinis dizainas

Interneto projektai

Pasidalinkite apie mus

X